Co nabízíme?

 

Na našem cvičišti přivítáme jakékoli plemeno včetně kříženců. Vychovaný a ovladatelný má být pes malý i velký a vzhledem k níže uvedeným psím sportům velikost nehraje roli.

Kdy nás kontaktovat? Můžete se s námi poradit už při výběru plemene pro vás či vaši rodinu. Vybírat plemeno pouze podle vzhledu není vždy šťastné řešení. Pokud máte psího kamaráda již doma přijďte ve věku 3-4 měsíců. Není to brzy? Není! S ročním psím puberťáčkem bez sociálního chování a se spoustou špatných návyků způsobených Vaší neznalostí budete mít více práce.

Jakým způsobem u nás cvičíme? Tak, aby jste znalostmi o základech chování vašeho psa, reflexech, hrou a cíleným odměňováním dosáhli vašeho cíle - vycvičeného psa!

DEVĚT Z DESÍTI PSŮ TVRDÍ: „ NEUMÍTE NAŠI ŘEČ PÁNÍČKOVÉ!!“ TAK PŘIJĎTE!!

 

S PEJSKY JAKÉHOKO-LI VĚKU MŮŽETE NAVŠTĚVOVAT KURZ ZÁKLADNÍ OVLADATELNOSTI, ZAMĚŘENÝ NA POČÁTEČNÍ VÝCHOVU A VÝCVIK!!

ZKUŠENÝM, ZÁJEMCŮM O ZKOUŠKY, OBRANU ČI TĚM, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM PŘÍMO SE VĚNOVAT NĚKTERÉMU Z NÍŽE UVEDENÝCH SPORTŮ, NABÍZÍME ŘÁDNÉ ČLENSTVÍ V KLUBU!!

Výše členského příspěvku:

Člen nový a stávající - 1200,- korun na rok

Mládež do 18 let - 800,- korun na rok

Příspěvky rádi snížíme každému, kdo výraznou aktivitou přispěje k chodu kyn. klubu! V případě ukončení členství v klubu v průběhu roku jsou členské příspěvky nevratné!

Brigády u nás nejsou povinné, raději dáme na přirozenou ochotu lidí a dobrou partu.

Práva člena

Účastnit se výcviku pod vedením instruktora. Zúčastňovat se členské schůze s právem hlasovat a podávat návrhy. Využívat zařízení cvičiště a výcvikových pomůcek.

Povinnosti člena

Platit každoročně členský poplatek. Dodržovat vnitřní řád cvičiště.

PO ZÍSKÁNÍ ČLENSTVÍ NABÍZÍME:

SPORTOVNÍ VÝCVIK, AGILITY, OBEDIENCE, DOGFRISBEE!!

CO JSI VZÍT SEBOU?

Očkovací průkaz, pevný obojek a vodítko, náhubek (pouze pokud to povaha vašeho psa vyžaduje), hračky či cokoli co váš pejsek miluje, misku a vodu (vodu na našem cvičišti musíme bohužel dovážet). Pamlsky pokud se váš pejsek přetrhne právě pro ně by měly být tak akorát velké, aby si pes všiml že něco dostal, ale nestihl se najíst dosyta hned v prvních minutách výcviku. Dlouhou cca 5-10 m šňůru, používá se při nácviku přivolání, revírů apod..

Co na sebe? Zdá se Vám to jako hloupá otázka? Z našich zkušeností víme jak vypadá člověk, který se honí na vysokých podpatcích za svým pejskem, nebo ho v supernových džínách na kolenou prosí, aby přišel k němu! A tak se oblečte nejen dle aktuálního módního trendu, ale hlavně dle počasí a také tak, aby jste nemuseli přemýšlet co na sobě zničíte, nebo že Vás pejsek při přivolání poskáče. Důležitá je pevná obuv. Vždyť na cvičišti budete stále na nohou a ty by neměly ani bolet, ale ani například po hodině mrznout!

Nezapomeňte dobrou náladu!

Pro Vás je občerstvení zajištěno v místní kantýně.

POTŘEBUJETE JEŠTĚ NĚCO VĚDĚT?

ZAVOLEJTE NA TEL.: VÝCVIKÁŘ ALENA STRÝHALOVÁ 602 815 744

DOČETLI JSTE AŽ SEM A CHCETE PŘIJÍT MEZI NÁS ? TAK PŘIJĎTE!!